Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Lipozom Teknolojisi ile Derinlemesine Bakım

Lipozom küçücük veziküllerden oluşmaktadır. Aralarında sulu bir faz bulunan, biyolojik membrana benzeyen lipid tabakalarının oluşturduğu, mikroskobik boyutlarda, genellikle küre şeklindeki yapılardır.

Epidermis deride kalkan görevi görmektedir. Bu sebeple cilt yüzeyine sürülen maddeler ilk katmanda kalır ve alt katmanlara inmesi engellenir. Etkin maddelerin cildin üst katmanında kalması ise ürünlerin cilde etki etmesine engel olur.

Uzun yıllar süren araştırmalar sonucu uzmanlar etkin maddeler için taşıyıcı sistem geliştirmişlerdir. Etkin maddelerin kapsüller içine hapsedilerek cildin en alt katmanlarına ulaşmasını sağlayan bu teknolojiye Lipozom Teknolojisi adı verilmektedir.

Ancak Lipozom Teknolojisi ürünlerde bulunan etkin maddelerin görevlerini tamamlayabilmeleri için daha alt katmana ulaşmalarını sağlayabilir.

LİPOSOMAL3

Lipozomlanmasını istediğiniz etkin maddeler lipozom küreleri içerlerisine hapsedilir, bu kapsüller derinin kalkan görevi yapan en üst tabakasında (epidermisde) hücrelerin arasından daha alt tabakalara ulaşmasını sağlar. Böylece ürün tüm etkinliğini gösterebilmesine yardımcı olur.

Yüksek stabilite özelliği olan Vit-C kompleksi ile yüksek saflığı ve en ileri seviyede konsantre Hyaluronik Asit bileşimiyle elde edilen bu yoğun bakım serumu, mimik çizgilerini hedef alır. İçeriğindeki liposom taşıyıcı sistem, aktif maddelerin hedef noktaya ulaşarak daha hızlı ve güçlü etki etmeyi destekleyen bir teknolojidir. 

Gelecekte oluşabilecek leke ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur.

Gizlilik Seçenekleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.