Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA
ÜRETİM VE KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ

Aks Üretim Tesislerinde GMP Standartlarında Üretim Gerçekleşmektedir.

GMP (İyi Üretim Uygulamaları) bir ürünün hammadde ve ambalaj malzemelerinden başlayarak kullanıcıya ulaşana kadar etkin ve güvenli olması için uyulması gereken kurallar bütünüdür. GMP’nin öncelikli hedefi sıfır hata ve insan sağlığı için uygun ürünlerin üretilmesi için sürekli kalitenin sağlanmasıdır.

GMP toplam kalite yönetimi sayesinde, personel, tesis, ekipman gibi üretim ve üretim sonrası tüm süreçler takip edilerek, üretilen ürünlerde standardizasyon ve kalite sürekliliği sağlanmaktadır.

AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan ve gerekli tüm test aşamalarından geçen ürünler, GMP ve 13485 Kalite standartlarına göre üretilir, dolum ve paketleme aşamasından sonra sevkiyat programına göre sevk edilir.

Gizlilik Seçenekleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.