Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA
AKS KOZMETİK HAKKINDA

2006 yılından beri müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ARGE departmanımızda geliştirdiğimiz yenilikçi, doğal güzellik ve bakım ürünlerini hedef kitleye sunmak üzere kurulmuş bir üretim ve proje firmasıyız.

LABORATUVAR DESTEKLERİ

Aks kozmetik olarak gerekli sertifikalara ve örnek klinik kimliğe sahip etik, entegre bakış açısıyla kozmetik sektörüne dermokozmetik ürünler, özel markalı ürünler ve medikal ürünler projelendirmekte ve üretmekteyiz.

Belgelendirme süreçleri de dahil olmak üzere, tüm üretim aşamalarını itinayla gerçekleştirmekteyiz. Kozmetik üretimindeki tecrübelerimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden birisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Çok uluslu proje ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin araştırma ve geliştirme birikimlerini, klinik çalışmalarını, ARGE departmanımız bünyesinde sürdürmekte olduğumuz projeler ve geliştirildiğimiz formülasyonları da önemli bir değer olarak kullanmaktayız.

ARGE yatırımlarımız her geçen gün gelişerek büyümektedir. İhracat ağımızda faaliyet gösterdiğimiz her ülkede müşteri profiline uygun yenilikçi güzellik çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Gizlilik Seçenekleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.