Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Teknolojilerimiz

Clear Filters

İLKELERİMİZ

Cruelty free

Hayvanlara zarar vermeden de güzel kalmak ve kendinize bakmak mümkün. İlk günden beri hayvanlar üzerinde testlere karşı durduk.

BIODEGRADABLE

Doğada kolay ve hızlı bir şekilde çözünen, kolay geri dönüştürülebilir ambalajları tercih ediyoruz. Dünyada yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Her bir ürün daha az plastik ve daha az karbon ayak izi ilkesiyle geliştirilmiştir.

ECO FRIENDLY

Pure, effective ve sustainable ana sloganlarımız ile ilk günden beri, çevreye duyarlı, zararlı içeriklerden arındırılmış, sürdürebilir ve kaynakların doğru kullanımı konusunda hassas davranan bir firma olduk. Çevremize ve hayvanlara olan hassasiyetimiz hiç değişmedi.

VEGAN

Ürünlerimizde herhangi bir hayvansal bileşen katkısı dahil etmediğimizi uluslararası Vegan sertifikasını alarak kanıtladık.

PETA APPROVED

Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA, People for the Ethical Treatment of Animals) bir hayvan hakları organizasyonudur. Hayvanlar üzerinde test gerçekleştirmeyen firmaların alabildiği bir sertifika olup, bizim de ürünlerimizin tamamı PETA sertifikasyonuna sahiptir.

Gizlilik Seçenekleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.